Tretie dresy Atlética Madrid 2021/2022

2021/2022 Liga majstrov Nike Primera Division
Autor: Myso

Úvod mesiaca priniesol aj tretie dresy Atlética Madrid. Úradujúci španielsky šampión tak už oficiálne predstavil tri z plánovaných štyroch súprav. Belasé dresy vzdávajú hold Štadiónu Vicenta Calderóna, na ktorom klub získal v rokoch 1966 – 2017 devätnásť trofejí.

Predchádzajúci stánok Colchoneros bol známy svojim farebným prevedením sedačiek, na ktorých sa po celých sektoroch striedali červené a biele sedadlá. Práve tento vzor sa stal základom pre dizajn v okolí výstrihu, na zakončeniach rukávov, či pruhoch po bokoch.

Vzhľad bývalého štadióna Atlética Madrid je zobrazený aj na vnútornej strane výstrihu tričiek. Vzor s červenými a bielymi štvorcami pokračuje na bočných stranách belasých trenírok a takisto ho nájdeme aj na belasých štulpniach, kde dopĺňa biele logo spoločnosti Nike. V európskych pohároch nahrádza logo Ria Money Transfer na zadnej strane dresov kampaň neziskovej organizácie Save the Children.

Belasé dresy mali súťažnú premiéru 28. septembra v zápase Ligy majstrov proti AC Miláno. Zverenci Diega Simeoneho v stretnutí hranom na štadióne San Siro zvíťazili 2:1 vďaka gólom Griezmanna a Suáreza. Zvyšnými súpermi madridského klubu sú v základnej skupine B ešte FC Liverpool a FC Porto.

Pridaj komentár

Naspäť na začiatok