Tretie dresy Realu Madrid 2021/2022

2021/2022 Adidas Liga majstrov Primera Division
Autor: Myso

Včera boli oficiálne predstavené tretie dresy Realu Madrid pre aktuálnu sezónu 2021/22. 34-násobného španielskeho majstra uvidíme v prebiehajúcom ročníku na súperových ihriskách v zelenom oblečení, ktoré výrobca pomenúva anglickým výrazom emerald green.

Dresy sú vytvorené pomocou technológie primegreen, ktorá využíva pri výrobe výhradne recyklované materiály. Emblémy sponzorov i klubový znak sú biele. Logo spoločnosti Adidas je dvojfarebné, jeho čierne prúžky ladia k okrúhlemu výstrihu. Uprostred neho si môžeme všimnúť logo Kilometer Zero, čo je kameň označujúci geografický stred Španielska. Ten sa využíva na meranie vzdialeností šiestich štátnych ciest v krajine A-1 až A-6.

V článku o treťom oblečení madridského klubu sa ešte pristavme pri gólmanoch. Tí sa predstavujú v brankárskom modeli Adidas Condivo 21. V klubovom e-shope je na predaj k dispozícii jeho čierna verzia, duo Thibaut Curotis a Andrij Lunin si však zatiaľ zachytalo len v oranžovom a svetlozelenom prevedení.

Real by sa v nových zelených dresoch mohol predstaviť už v nedeľu, kedy v La Lige zavíta do Valencie. Aktuálny španielsky vicemajster už má za sebou aj premiérový zápas v tohtoročnej Lige majstrov. V stredu zvíťazil na ihrisku Interu Miláno gólom Rodryga 1:0.

Pridaj komentár

Naspäť na začiatok