Dresy FK Senica 2010/2011

2010/2011 Corgoň liga Hummel
Autor: Myso

(3x aktualizované, naposledy 18.3.2011)

Mužstvo FK Senica vstúpilo v júli do svojho druhého ročníka v najvyššej slovenskej súťaži. Tím, ktorý vlani odkúpil licenciu od bratislavského Interu, oblieka aj tento ročník dánska spoločnosť Hummel.

Domáce dresy sú v klubových farbách – červenej a modrej. Pruhované tričká označované ako Still Authentic Stripped majú pod červeno-modrým výstrihom vyšitý biely nápis Hummel. Vľavo pod ním sa nachádza znak klubu a na ľavom rukáve nechýba logo Corgoň Ligy. K pruhovaným tričkám zvyknú nosiť hráči Senice červené alebo modré trenírky a červené štulpne.

Náhradné dresy sú modré. Tričká majú dizajn Still Authentic. Pod čiernym okrúhlym výstrihom sa nachádza nápis výrobcov dresov a klubový znak. Hráči FK Senica sa v týchto dresoch prestavili v prvom kole aktuálnej sezóny, kedy prehrali v Trnave 0:3. Modré tričká boli v tomto stretnutí doplnené modrými trenírkami a modrými štulpňami.

V zatiaľ poslednom ligovom zápase v Banskej Bystrici nastúpila Senica v tretích dresoch. Tie sú bielo-čierne a v katalógu spoločnosti Hummel ich môžeme nájsť pod označením Technical Gold. Názov súvisí s použitím zlatej farby na tričkách, keďže nápis výrobcu dresov ako aj ďalšie prvky sú v zlatej farbe. Vľavo na hrudi sa opäť nachádza znak klubu a na ľavom rukáve je to logo našej najvyššej súťaže. K bielym tričkám mali Seničania oblečené pod Urpínom čierne trenírky a biele štulpne.

Senický klub bol založený v roku 1921. Pred zlúčením s bratislavským Interom pôsobil niekoľkokrát v druhej najvyššej slovenskej súťaži. V Corgoň Lige zaknihoval vlani 6. miesto, ktoré môže v prebiehajúcom ročníku vďaka úspešnému vstupu vylepšiť.

Aktualizácia 19.09.2010: V 9. kole prebiehajúceho ročníka nastúpili Seničania na domácom trávniku proti Nitre. V zápase, ktorý naživo vysielala aj športová televízia Digi Sport, mali hráči FK Senica na červeno-modrých pruhovaných tričkách logo generálneho partnera klubu, ktorým je spoločnosť 101 Drogerie.

Aktualizácia 31.10.2010: Vo včerajšom stretnutí v Dubnici sa futbalisti Senice prestavili v tejto sezóne v ďalších dresoch. Tentokrát sa jedná o červeno-čierne dresy označené ako Hummel Technical Gold. Vľavo pod výstrihom sa nachádza znak senického klubu a na rukáve nechýba logo našej najvyššej súťaže. Farba čísiel a menoviek hráčov je zlatá, čo vôbec neprisieva k ich viditeľnosti. K červeným tričkám mali futbalisti Senice oblečené čierne trenírky a čierne štulpne. Dresy priniesli futbalistom zo Záhoria tri body, keď v Dubnici zvíťazili 1:0. V rovnakých dresoch hrala Senica už aj v minulej sezóne.

Aktualizácia 18.3.2011: V dnešnom predohrávanom zápase 23. kola Corgoň Ligy nastúpila Senica pred kamerami Digi Sport proti Trnave v tradičných modro-červených dresoch s logom dopravnej spoločnosti Nadress. Táto dopravná spoločnosť je po 101 Drogerie druhým generálnym partnerom, ktorý sa v prebiehajúcej sezóne objavil na dresoch klubu zo Záhoria. Zmena partnera nepriniesla ale zmenu vo výkonoch FK Senica, ktorý na jar naďalej svojich súperov valcuje, keď si v piatich stretnutiach pripísal štyri víťazstvá s impozantným skóre 16:0!

4 komentáre k príspevku “Dresy FK Senica 2010/2011

  1. to je jedno ake su dresy, hlavne nech sa dari tak ako do teraz. treba slapat na krk “favoritom”. senica do teho !!!

Pridaj komentár

Naspäť na začiatok