Hlavné dresy Arsenalu 2021/2022

2021/2022 Adidas Premier League
Autor: Myso

Svoje hlavné oblečenie pre blížiaci sa ročník 2021/22 už poznajú aj futbalisti Arsenalu. Gunners sa predstavia v tradičných červených tričkách s bielymi rukávmi a tmavomodrými detailmi, ktoré vzhľadovo pripomínajú dresy z konca 90. rokov, kedy tím obliekala konkurenčná spoločnosť Nike.

Biela z rukávov je tentokrát rozšírená aj na bočnú stranu tričiek, hlavná červená časť je tak užšia ako v minulých rokoch. Plecia vypĺňa trojica tmavomodrých prúžkov charakteristická pre nemeckú spoločnosť Adidas. Tmavomodrú nájdeme aj v okolí výstrihu, ktorého vnútorná strana je vyplnená sloganom „Arsenal For Everyone“ – „Arsenal pre každého.“ Ďalší nápis „Victory through harmony“ – „Víťazstvo prostredníctvom harmónie“ potom nájdeme na spodnom leme tričiek

Červené tričká budú mať hráči Arsenalu doplnené bielymi trenírkami s červeno-modrými prúžkami po bokoch a červeno-bielymi pruhovanými štulpňami. Londýnsky klub obsadil v minulej sezóne Premier League až ôsmu priečku a neuvidíme ho tak v žiadnej európskej súťaži.

Pridaj komentár

Naspäť na začiatok