Dresy Tottenhamu Hotspur 2012/2013

2012/2013 Premier League Under Armour
Autor: Myso

Ako som avizoval včera, tieto dni patria na tomto webe predstavovaniu nových dresov klubov z anglickej Premier League. Dnes prichádza na rad severolondýnsky Tottenham Hotspur, ktorý od novej sezóny oblieka americká spoločnosť Under Armour.

Spomínaný americký výrobca nahradil nemeckú Pumu a futbalistov Tottenhamu bude obliekať najbližších päť sezón. Pre prvú z nich pripravil Kohútom tradičné biele dresy, ktoré sú doplnené striebornou a tmavomodrou farbou.

Tričká majú biely golierik doplnený v prednej časti gombíkom. V prednej časti sú pri pleciach viditeľné strieborné pruhy, ktoré dopĺňajú ďalšie na koncoch rukávov. Zmenou oproti posledným sezónam je farba trenírok, ktoré budú biele, zatiaľ čo v minulosti bývali väčšinou tmavomodré.

Náhradné dresy sú prevažne tmavomodré, no nájdeme na nej aj bielu, šedú, či kráľovskú modrú. Pod bielym véčkovým výstrihom sa vpravo nachádza logo Under Armour a na opačnej strane klubový znak. Zakončenia rukávov sú opäť v šedej farbe.

Zadná strana dresov je v kráľovskej modrej farbe a je na nej viditeľný zaujímavý vzor, ktorý vytvárajú tmavomodré pruhy v tvare písmena V. K tmavomodrým tričkám budú nosiť futbalisti londýnskeho klubu tmavomodré trenírky a štulpne s bielym logom výrobcu a nápismi Spurs. V dnešnom zápase proti Newcastlu zvolili Kohúti vzhľadom na farby súperových dresov biele trenírky i štulpne.

Brankári Tottenhamu budú chytať v modrých, prípadne zelených dresoch. Osemnásobný víťaz FA Cupu bude v Premier League robiť reklamu spoločnosti Autonomy Corporation, konkrétne jej produktu – aplikácií Aurasma, ktorá dokáže využiť digitálnu fotografiu ako spúšťací prvok pre video.

Tottenham obsadil v poslednej sezóne Premier League štvrtú priečku, vďaka ktorej sa priamo kvalifikoval do skupinovej fázy Európskej ligy UEFA. Nový ročník odštartovali zverenci portugalského trénera Andrého Villasa-Boasa prehrou 1:2 v Newcastle.

3 komentáre k príspevku “Dresy Tottenhamu Hotspur 2012/2013

  1. a este o tej el….stvrtou prieckou sa kvalifikovali do play-off ligy majstrou, ale kedze chelsea skoncila 6.a vyhrala lm, tottenham odsunula do el

Pridaj komentár

Naspäť na začiatok