Dresy MŠK Žilina 2010/2011

2010/2011 Corgoň liga Nike
Autor: Myso

(aktualizované 26.2.2011 – Žilinčania v Prešove celí v žltom)

Úradujúci majster a päťnásobný slovenský šampión MŠK Žilina sa vo včerajšom súboji o Superpohár predstavil v nových dresoch, ktoré budú jeho hráči obliekať v blížiacej sa sezóne 2010/2011.

Podľa očakávania zvolili Žilinčania dizajn Nike Premium Brasil v žlto-zelených farbách a tak budú mať opäť rovnaké tričká ako brazílska reprezentácia. Na tričkách nechýba okrem znaku klubu ani logo hlavného partnera. Trenírky sú tradične zelené, štulpne žlté.

MŠK Žilina patrí medzi najúspešnejšie slovenské kluby v novodobej histórií. Domácu ligu dokázala vyhrať päťkrát (2002, 2003, 2004, 2007, 2010) a dvakrát skončila na druhom mieste (2005, 2008). „Šošoni” sú aj 4-násobným držiteľom Slovenského Superpohára a pravidelným účastníkom európskych súťaží. V Európe zažiarili žlto-zelení najviac v sezóne 2008/2009, kedy sa dokázali prebojovať do skupinovej fázy Pohára UEFA, v ktorej zdolali Aston Villu na jej trávniku 2:1.

Aktualizácia 29.9.2010: V utorňajšom zápase 2. kola skupinovej fázy Ligy Majstrov sa futbalisti MŠK Žilina predstavili v dresoch s logom svojho nového partnera. Lambi je prémiovou značkou fínskej spoločnosti Metsä Tissue, ktorá pôsobí v oblasti výroby produktov papierovej hygieny. Spoluvlastníkom tejto spoločnosti je majiteľ žilinského klubu Jozef Antošík. Okrem včerajšieho neúspešného zápasu v Moskve, budú mať Žilinčania dresy s novým logom oblečené aj vo zvyšných stretnutiach Ligy Majstrov.

Aktualizácia 3.10.2010: Vo včerajšom ligovom stretnutí v Košiciach sa Žilinčania predstavili po prvý krát v inej ako žlto-zelenej kombinácií. „Šošoni” mali na sebe oblečené zelené dresy značky Nike s dizajnovým označením Pinstripe. Tieto nosili už aj vo vlaňajšej sezóne, oproti ktorej ale došlo k zmene reklamného partnera. Tým bude aj v Corgoň Lige fínska spoločnosť Metsä Tissue, ktorá sa na tričkách aktuálneho slovenského majstra prezentuje svojou značkou Lambi.

Aktualizácia 26.2.2011: Žilinčania sa v dnešnom stretnutí v Prešove po prvý krát v sezóne predstavili v žltých trenírkach. Celí žltí však na východe Slovenska prehrali s Tatranom 0:2 a pripravili tak najväčšie prekvapenie prvého jarného kola Corgoň ligy.

4 komentáre k príspevku “Dresy MŠK Žilina 2010/2011

  1. zdravim ludia, keby som si chcel kupit dres moju velkost s vlastnym cislom a menom……dalo by sa to??? a ak ano tak ako a kolko by to tak zhruba stalo?

    1. Ahoj. Na týchto stránkach sa dresy objednávať nedajú. Skús Fan Shop MŠK Žilina na Športovej ulici v Žiline, prípadne sa popýtaj na stránke mskzilina.sk na fóre.

  2. Zdravím,
    mohol by si sem pridať aj tieto dresy Žiliny ?? A ak by si ich mohol dať aj do hlasovania 😉 Ďakujem.

Pridaj komentár

Naspäť na začiatok