Fortuna liga 2020/2021

Aktualizované 20.2.2021 – nové dresy MFK Zemplín Michalovce

V sobotu 8. augusta odštartoval v poradí 28. ročník našej najvyššej súťaže. Tá opäť nesie názov Fortuna liga a ako sa stalo na tomto webe dobrým zvykom, prinášame vám pohľad na dresy jej všetkých dvanástich účastníkov.


ŠK SLOVAN BRATISLAVA

Slovan už pred štartom minulej sezóny avizoval, že biele dresy venované 100. výročiu založeniu klubu by mali byť jednoročnou záležitosťou a od novej sezóny by sa mal predstaviť v novej kolekcii. Tomu napovedal aj výpredaj z úvodu júla, pri ktorom bola potvrdená informácia ohľadom nového oblečenia pre ročník 2020/21.

Aktualizácia 7.8.2020 – Dresy boli oficiálne predstavené deň pred začatím Fortuna ligy. Slovan sa vrátil k belasej farbe a po rokoch na jeho oblečení opäť nájdeme aj emblém stávkovej spoločnosti Niké. Náhradné dresy sú v modrej farbe.

Aktualizácia 12.8.2020 – Viac informácií k dresom nájdete v článku na klubovom webe.

Zdroj foto: skslovan.com, facebook.com/SKSlovanBratislava1919, instagram.com/skslovanbratislava


MŠK ŽILINA

Žilina predstavila kompletnú kolekciu troch nových dresov v stredu 5. augusta. Šošoni sa vracajú k tradičnej kombinácií žltých tričiek, zelených trenírok a žltých štulpní, čo naznačili už aj v dohrávanej časti predchádzajúceho ročníka. Náhradné dresy sú v tradičnej klubovej zelenej, novinkou je tyrkysová farba, ktorá bude slúžiť ako tretia voľba. Novinkou je tyrkysová farba, ktorá bude slúžiť ako druhá voľba. Tretie dresy sú v tradičnej klubovej zelenej. Vo všetkých prípadoch sa jedná o katalógový model Nike Park VII.

Zdroj foto: shop.mskzilina.sk, facebook.com/mskzilina, instagram.com/mskzilina


DAC DUNAJSKÁ STREDA

DAC ako jeden z dvojice tímov predstavil nové dresy ešte počas júla. Futbalistov Dunajskej Stredy oblieka naďalej talianska spoločnosť Macron, ktorá klubu pripravila nové oblečenie oslavujúce sté výročie používania názvu DAC, čo podčiarkuje aj použitie historického loga vo forme textúry. Na Žitnom ostrove pokrstili nové dresy víťazstvom v prípravnom stretnutí nad Olympique Marseille.

Aktualizácia 12.8.2020 – DAC sa proti žltým súperom bude naďalej predstavovať v katalógovom modeli Alphard, ktorý má čierno-šedé pruhované prevedenie.

Aktualizované 5.12.2020 – V 14. kole nastúpili hráči Dunajskej Stredy v Nitre v žlto-modrom prevedení so žltými štulpňami.

Zdroj foto: dac1904.sk, shop.dac1904.sk, facebook.com/FkPohronie


FC SPARTAK TRNAVA

Spartak predstavil nové dresy v priebehu minulej sezóny a s veľkou pravdepodobnosťou ich meniť nebude. Hlavné červeno-čierne sú vytvorené v aplikácii Adidas miTeam, náhradné biele sú z aktuálneho katalógu nemeckého dodávateľa a nesú dizajnové označenie Condivo 20.

Aktualizácia 9.8.2020 v bielych dresoch Adidas Condivo 20 sa Trnavčania predstavili v 1. kole v Michalovciach. Na oblečení už chýbalo logo charitatívnej organizácie Dobrý Anjel.

Aktualizované 5.12.2020 – Trnava nastupuje tento ročník vo väčšine stretnutí v bielych dresoch a to aj v domácich zápasoch a taktiež aj proti súperom, proti ktorým by bez obáv mohla použiť svoje červeno-čierne oblečenie. To vytiahol Spartak vo svojej City Arene až v šiestom domácom zápase, 24. októbra proti Trenčínu (2:0). Prvýkrát v sezóne sa v ňom predstavil v zápase Slovnaft Cupu, 2. septembra na ihrisku treťoligového celku OFK Malženice.

Zdroj foto: fcspartaktrnava.com, facebook.com/SpartakTT (Lukáš Grinaj)


MFK RUŽOMBEROK

Na Liptove majú dresy vytvorené v aplikácii miTeam, prípravu absolvovali ešte v starších modeloch a aj podľa slov marketingového manažéra klubu Milana Bezáka zostane s veľkou pravdepodobnosťou všetko po starom. Ružomberok by sme tak naďalej mali vidieť v oranžovom a bielom.

Aktualizácia 9.8.2020 – obidva dresy boli viditeľné aj na tlačovej konferencii, v oranžovom nastúpili hráči Ružomberka na 1. kolo nového ročníka proti Trenčínu.

Aktualizácia 5.12.2020 – biele dresy použili Ružomberčania v Senici, kde 17.10. otočili zápas 10. kola dvomi gólmi v závere stretnutia a zvíťazili 2:1.

Zdroj foto: facebook.com/MFKRuzomberok (Rudo Maškurica), facebook.com/fksenicaofficial


MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE

Michalovce sú skúpe na poskytovanie informácií, nič ohľadom dresov nepovedali ani na tlačovej konferencii pred štartom sezóny. Pri predstavovaní posíl bol na fotografiách dres z minulých dvoch ročníkov, ktorý je tréningovým modelom Adidas Condivo 18.

Aktualizácia 9.8.2020 – A v tréningovom modeli Adidas Condivo pokračujú Michalovčania aj v sezóne 2020/21.

Aktualizované 5.12.2020 – nič sa nezmenilo ani na náhradných dresoch, ktoré sú naďalej biele.

Aktualizácia 20.2.2021 Na prvý domáci jarný zápas vytiahli Michalovce nové žlto-biele dresy. Jedná sa o katalógový model Adidas Tabela 18. Zástupca z východného Slovenska však prehral v 20. kole Fortuna ligy so Sereďou 0:2.

Zdroj foto: new.mfkzemplin.sk, facebook.com/MFKZemplinMichalovce, facebook.com/SpartakTT (Lukáš Grinaj), mskzilina.sk, SITA, 11teamsports.sk


AS TRENČÍN

Pod hradom Matúša Čáka sa na oblečení nemení nič. Trenčín sa tretiu sezónu v rade predstaví v katalógovom modeli Adidas Regista 18. Od prvého kola by sa naň malo vrátiť aj logo partnera Orion Tip, ktoré nečakane zmizlo v závere minulého ročníka.

Aktualizácia 18.12.2020 – dnes Trenčín predstavil spolu s novým klubovým znakom aj nové dresy od spoločnosti Macron. Viac si môžete prečítať v tomto článku: Dresy AS Trenčín pre jarnú časť 2020/2021.

Zdroj foto: astrencin.sk, facebook.com/astrencin, sport.aktuality.sk (TASR), mskzilina.sk


FC VION ZLATÉ MORAVCE – VRÁBLE

FC ViOn oslavuje tento rok 25. výročie založenia klubu, čomu bude prispôsobená limitovaná edícia nových bielych dresov. Podľa informácií zo slovenskej pobočky spoločnosti Erreà by sa v nich Zlaté Moravce mali predstaviť už počas prvého kola, v ktorom nastúpia proti FK Pohronie. Nateraz zostáva otvorená aj výmena bielych a čiernych dresov, v ktorých hrávali futbalisti ViOnu v predchádzajúcej sezóne a predstavovali v nich aj svoje nové posily.

Aktualizácia 7.8.2020 – Slovenský distribútor značky Erreà zverejnil dizajn nových dresov už v utorok na svojom Facebooku. Deň pred štartom ligy prinášame exkluzívne aj ich fotografie!

Brankári si zachytajú v žltom a červenom.

Aktualizácia 12.8.2020 – ViOn pokračuje proti bielym súperom v čiernych dresoch z minulej sezóny, ktoré boli ušité klubu na mieru.

Aktualizácia 5.12.2020 – A takisto má k dispozícii aj biele, ktoré nahrádzajú limitované výročné.

Zdroj foto: Erreà Slovensko, facebook.com/erreaslovensko, fcvion.sk, facebook.com/fcvion, instagram.com/fcvionzlatemoravce, sport.aktuality.sk (TASR), mfkruzomberok.sk


ŠKF SEREĎ

Sereď s najväčšou pravdepodobnosťou zostáva pri americkej spoločnosti Nike, viac odhalí až samotná súťaž. Deviaty tím uplynulej sezóny Fortuna ligy ju odštartuje v nedeľu 9. augusta na trávniku Dunajskej Stredy v priamom prenose televízie Orange Sport. Na dresoch by sme už nemali vidieť logo spoločnosti iClinic, ktorá s klubom ukončila spoluprácu.

Aktualizácia 9.8.2020 – v úvodnom stretnutí nového ročníka Fortuna ligy sa Sereď prestavila na trávniku v Dunajskej Strede v bielej verzii katalógového modelu Nike Challenge III. Nové dresy pokrstili hostia vysokou prehrou 0:6.

Aktualizácia 12.8.2020 – Sereď má k dispozícii aj červenú verziu tohto oblečenia, ktorú bude používať najmä v domácich stretnutiach. Debut hlavných dresov dopadol oveľa lepšie, keď seredskí futbalisti zdolali Senicu presvedčivo 4:0.

Aktualizácia 5.12.2020 – Sereď začala ešte začiatkom októbra predstavovať svoje posily v pruhovaných dresoch Nike Striped Division III. Prvýkrát ich použila až v dohrávke 12. kola, ktoré bolo na programe 2. decembra. Červeno-bieli zvíťazili nad Dunajskou Stredou gólom Moronga 1:0.

Zdroj foto: nike.com, skficlinicsered.sk, instagram.com/skfsered, dac1904.sk, teraz.sk (TASR)


FK SENICA

Senica predstavila svoje nové dresy v priebehu tohto týždňa. Na Záhorí sa vracajú k pruhovanému dizajnu, konkrétne sa jedná o modro-červený katalógový dizajn Core Striped. Nechýba na ňom ani logo spoločnosti Komplexx Group SK, ktorej začali Seničania robiť reklamu ešte počas jarnej časti.

Aktualizácia 12.8.2020 – Senicu sme mali v 2. kole možnosť vidieť v bielych dresoch. Jedná sa o model Core, ktorý mali hráči klubu zo Záhoria k dispozícii aj v minulých ročníkoch v modrej a červenej farbe. Debut nových náhradných dresov nedopadol dobre, Senica prehrala v Zlatých Moravciach so Sereďou vysoko 0:4.

Zdroj foto: fksenica.eu, facebook.com/FKSenica.eu, facebook.com/mskzilina, hummel.net, teraz.sk (TASR)


FK POHRONIE ŽIAR NAD HRONOM DOLNÁ ŽDAŇA

Minuloročný nováčik dal o svojich nových dresoch hlasovať ešte v apríli a fanúšikovia napokon vybrali nové žlté a modré oblečenie z dielne talianskej spoločnosti Erreà, v ktorom budú futbalisti Pohronia nastupovať v novej sezóne. Úvodný zápas v Zlatých Moravciach by mali podľa dostupných informácií odohrať ešte v čiernej sade z minulej sezóny.

Aktualizácia 7.8.2020 – Vďaka slovenskému distribútorovi značky Erreà si už v predvečer štartu nového ročníka Fortuna ligy môžete pozrieť aj exkluzívne fotky nových žltých dresov Pohronia!

Zdroj foto: Erreà Slovensko, facebook.com/FkPohronie, SME.sk, instagram.com/fk_pohronie


FC NITRA

Pod Zoborom ukončili pred začiatkom jarnej časti dlhodobú spoluprácu s nemeckou spoločnosťou JAKO, ktorú nahradil známejší Adidas. V Nitre tak podľa všetkého dresy meniť nebudú, prípravné stretnutia odohrali trochu netradične v bielych tričkách s klubovým znakom, ktoré mali doplnené čiernymi trenírkami Adidas.

Aktualizácia 7.8.2020 – dnes v popoludňajších hodinách sa ku mne dostala informácia, že Nitra predsa len zmení svoje dresy a táto správa je už momentálne realitou. Futbalisti spod Zobora budú nastupovať v sezóne 2020/21 v katalógovom oblečení Tiro 19, ktoré nahrádza model Regista 20 používaný v jarnej časti.

Za fotky a informácie veľmi pekne ďakujem levickému Futbal Shopu.

Aktualizácia 6.2.2021 – v jarnej časti si futbalisti FC Nitra zahrajú v katalógovom modeli Adidas Condivo 21.

Zdroj foto: Futbal Shop Levice, facebook.com/mskzilina, facebook.com/FC-Nitra-93213080577/, instagram.com/fc.nitra


Špeciálne poďakovanie patrí Branislavovi z Errea.sk / Futbalshop.sk

Za pomoc pri príprave stránky ďakujem AndrejoviBB, zilina1908 a zástupcom klubov MŠK Žilina, MFK Ružomberok, AS Trenčín a FK Senica.


História aktualizácií:

 • 6.8.2020 – vytvorená stránka pre sezónu 2020/2021
 • 7.8.2020 – nové dresy Slovana, Nitry, Zlatých Moraviec a Pohronia
 • 9.8.2020 – doplnené informácie a fotky po 1. kole
 • 12.8.2020 – doplnené informácie a fotky po 2. kole
 • 5.12.2020 – doplnené informácie a fotky z jesennej časti
 • 18.12.2020 – nové dresy AS Trenčín
 • 6.2.2021 – nové dresy FC Nitra
 • 20.2.2021 – nové dresy MFK Zemplín Michalovce

60 komentárov k príspevku “Fortuna liga 2020/2021

 1. Ja dám trochu mimo ligy, ale zaujímavosť. Myjava po asi 8 rokoch konečne zmenila nie dodávateľa, ale vôbec dresy. Tak uvidíme ako dlho budú hrať v týchto.

   1. Zaujímavé, že rovnaké dresy (len modro-čierne) bude mať aj Dolný Kubín, ktorý mal snáď od roku 2007 rovnaké Nike dresy. Žeby nejaká nová expanzia Erimy na Slovensko?

 2. Za mňa Slovan horšie ako v minulej sezóne, ale čakal som, že budú mať tento strih. Náhradný sa mi páči viac, na domácom sa mi nepáčia biele pruhy na bokoch. Ale celkovo ich hodnotím kladne. Mínus za logo Niké, ktoré niekto spravil vo Worde v 90. rokoch, ale to nie ej chyba Slovanu.

 3. Pre II.Liga: Púchov ma novú limitovanú edíciu dresov k storočnici klubu – dres Jako “Boca” v čierno-červených farbách.

  1. Vďaka za info, Toky! Určite spravím aj 2. ligu čoskoro, dnes ma ešte čaká nejaká práca s touto prvou. Už čoskoro info aj fotky k trom klubom!

   1. Dúfam, že čoskoro je dnes, nie potom čo ich uvidíme v zápase 😀 A dúfam, že to budú pekné dresy a pozitívne info.

   2. Si mal byt aj na tlačovkách 😀 Inak teda Nitra spravila zaujímavú zmenu, keď nový model vymenila za starý. ViOn tradične pekne. Z fotky Pohronia stále nevidno či to logo bude odrezané alebo pôjde ak na bok/chrbát.

    1. Na tlačovkách by som toho veľa nevidel 😀 Ešte aj Slovan sa ku mne dostal asi polhodinku-hodinku pred oficiálnym uvedením, ale nechcel som to už pchať silou mocou, tak som len tweetol zákulisné info a potom to už aj oni dali do 10 min vonku na web.

     Pohronie – nedostal som fotku zo zadu, ale z toho detailu na malej fotke v galérií vyzerá, že je odrezané. Ale nevyzerá to zle ani napriek tomu, aj keď tam teda bude len “tbalový klub, Ohronie, Hronom Dolná Ždaňa” 😀 Podľa info si klub navrhoval tie dresy sám.

 4. Inak zajtra ak bude Nitra modrá, tak ten Slovan neviem… biele z minulého ročníka by dávali asi najlepší kontrast. Ten výber belasá a modrá je podľa mňa nešťastný, už som to kritizoval aj v minulosti (v podstate vtedy vždy aj mali katalógové biele dresy…)

   1. Páči sa mi, že napriek tomu, že sú najmenší klub, tak každý rok tie dresy menia, ešte aj brankárske majú vždy najnovšie. A to už odkedy boli v 2. lige.

  1. V zápase chytal v zelenej verzii, doplnil som už foto. Je to divné. Inak v stredu uvidíme aj náhradné dresy DACu, lebo hrajú v Žiari, tak som zvedavý, či vytiahnu niečo nové, alebo tie čierno-šedé z minulého ročníka.

  2. Tak je to katalógový dres a tam na veľa modeloch majú ešte staré logo Macronu. Ale teda mohli už objednať aj nové brankárske. Som zvedavý či aj druhý dres bude originálny, ale skôr si myslím že nie. A na 75 % som si istý, že bude ten istý ako minulú sezónu. Ale bolo by fajn, keby zvolili nejakú inú farbu ako čiernu. Ja byť nimi, tak si dám druhé dresy natvrdo červená-biela-zelená 😀

   Inak by sme dnes mohli vidieť aj domáce dresy Serede a náhradné dresy Senice (ak teda bude Sereď doma červená). Ale skôr si myslím, že oba kluby nastúpia v tom čo minulé kolo. K tomu náhradné dresy ViOnu.

   1. Ja to tiež tipujem na tie čierne z minulého roka. Ale možno prekvapia. Červené neviem, či niekedy mali. S bielou a zelenou by to už bol dosť extrém 🙂

    Dnes sú inak len 3 zápasy, 3 budú zajtra. DS aj Sereď hrali v nedeľu, tak aspoň 2 dni na oddych im treba dopriať 😉 Sereď by si mohla dať tie Challenge III aj v červenom a Senica by po dlhšom čase mohla ísť znovu do niečoho bieleho.

    ViOn sa ešte v závere júla rozhodoval, či obmenia všetky dresy, alebo len pridajú túto limitovanú edíciu, takže uvidíme ako to dopadlo.

    Trnava inak absolvovala tímové fotenie v bielych, tak neviem či dačo špekulujú s červeno-čiernymi alebo len chceli mať trošku inú fotku tento rok 🙂

    1. Tak Trnava opäť v bielom. Vlasko síce dostal pred zápasom červeno-čierny s číslovkou 100 ako poctu k jeho stému zápasu za Spartak, ale že by niečo chystali?

 5. Vyborna stranka, chvalim.
  Chyba mi vsak zakladne info o novych dresoch Slovana. Je to katalog, mi-team alebo special? Vdaka za info.

  1. Vďaka za pochvalu!

   Sú to dresy ušité na mieru. V miTeam je síce tiež tento kamuflážový vzor, ale nie sú tam také možnosti ako véčkový výstrih, panely po bokoch a pod. Takisto tam je ten vzor po celom povrchu tričiek, Slovan ho nemá ani na rukávoch, ani vzadu.

   Počítam s tým, že v priebehu sezóny vzniknú aj samostatné články ku každému z klubov, kde bude viac informácií. Zatiaľ pridávam aspoň odkaz na klubový web, kde dresy na slovenské pomery pekne predstavili: https://bit.ly/3iwuHJK

  2. Je to miAdidas, čo je niečo ako miTeam pre bohatých. Sú tam vzory ako z miTeamu, ale strih je iný. Väčšinou to dostávajú kluby druhého sledu, prípadne nejaké vedúce/väčšie kluby v menších krajinách.

   1. Bol k tomuto aj nejaký článok? Lebo miAdidas bol niekedy program Adidasu na navrhovanie a výrobu vlastných kopačiek, ale ten ukončili v roku 2019: https://bit.ly/3iwY5jg.

    Viem, že tie dresy majú na vnútornej strane výstrihu prúžok s nápismi: Create Yours a miAdidas Team, ale ten majú aj všetky dresy vytvorené v klasickom miTeame…

   2. V nejakom článku na footyheadlines to bolo. Každopádne oni si tam zamieňajú miTeam a miAdidas stále. Ale tak nejde ani o názov, ale o to, že tie strihy sú naozaj možno 4 čo sa opakujú, ale nie sú v miTeame (tento čo má Slovan, s okrúhlym golierom, potom štýl ako má napr. Cadiz druhý dres a nakoniec Condivo, ktoré síce je v miTeame, ale len vo verzii s camo). A to sú proste dresy pre tie lepšie kluby, ale nie úplne top. Menšie si môžu vytvoriť v miTeame alebo zobrať katalógové.

 6. Inak k dresom Senice, nerozumiem, prečo na tom drese sú všetky detaily biele, len logo Hummel čierne. Všimol som si to už keď som pozeral katalóg Hummelu dávnejšie a strašne ma to irituje 😀

  1. O ktorých teraz píšeš? Lebo momentálne hrajú v tých Core, čo mali minulý rok v modrom aj červenom a tam sú všetky tie prvky čierne na bielom.

   Ale to, že je celý dizajn jednofarebný, tak to spravil aj Adidas, napríklad aj na tom modeli čo majú Michalovce. Že ešte aj prúžky sú len také vystúpené, ušité s iným vzorom, ale všetko je rovnaké, iba logo inej farby ako podklad…

   Inak predpovede mi teda vyšli 🙂
   – Dunajská nezmenila
   – aj Moravce hrajú v čiernych z minulého roka
   – Senica je biela
   – Sereď je červená (model si z prenosu zatiaľ netrúfam odhadnúť)

   1. OK, tak už som pochopil, že o pruhovaných 😀 Takže môj koment bol o ničom 😀 Áno, je to divné, že nápis Hummel je čierny, ale Véčka na rukávoch biele… vyzeralo by to dobre asi len, keby mal klub čierny znak a v logu sponzora tiež veľa veľa čiernej, ale aj sa divím, že to takto spravili, lebo je to aj dosť nečitateľné. Aj keď to, že ide o dres Hummel by malo byť jasné už z pohľadu na rukávy.

   2. Myslel som domáce no 😀 Ale je fajn, že zmenili aj hosťujúce, aj keď len za rovnaký model v inej farbe. Sereď má domáci rovnaký ako náhradný len červený, aspoň podľa goliera to tak vyzerá. Z prenosu na Huste sa vzor rozpoznať nedal.

 7. Inak teda jedna zaujímavosť, ktorú sledujem už dlhšie, počet klubov s generálnym sponzorom sa nemenil. Síce Sereď prišla o iClinic, ale Slovan získal Niké. Čiže momentálne 3 kluby (+ možno Michalovce sčasti, neviem kto vlastní St. Nicolaus) majú nejakého takéhoto sponzora, zvyšok má na dresoch buď firmu svojho majiteľa (6 klubov) alebo nič (3 kluby). Okrem Serede sú to navyše kluby ako Nitra a najmä Trnava. Chápal by som, že tieto kluby nechcel nikto sponzorovať pod starým vedením, ale čudujem sa, že Spartak má problém získať hlavného sponzora aj teraz. Minimálne teda, že sa nenájde nejaká stávková kancelária alebo online kasíno (lebo automobilky a banky sú u nás čistá utópia).

  O druhej lige ani nehovorím… Ale premýšľam, že by som nejaký článok, čo sa týka sponzorov na dresoch časom spravil, ak bude záujem.

   1. Na čisto sponzora si takto z hlavy spomeniem asi len na Škodu, ktorú mala Trnava a Aegon pri Trenčíne (aj keď tam je otázne, či to brať ako zahraničného sponzora). Prípadne Komárno má na dresoch len čisto MOL. DAC mal na dresoch MY CITY DUBAI, ale vtedy mali majiteľa odtiaľ, čiže to by som nebral ako sponzora.

    1. mol by som za zahranicie nebral, kedze je to v podstate slovnaft a benzinol v cechach, len patria pod jeden korporat, za posledne roky asi len ten aegon…..len skor som to myslel, ze spravit nejaky historicky research po dekadach, kedy v minulosti mal sponzora kazdy a nie maleho, doslo obdobie po roku 2000,kedy sa zacali sponzori z dresov vytracat az po dnesok, kedy drvyva vecsina ma vezby na majitela klubu, cize to sa neda ani pokladat za sponzora ako skor za reklamu

  1. Andrej, určite zaujímavý nápad, kľudne skús niečo vytvoriť. Neviem, teda do akej miery ale bude možné rozlíšiť tých zahraničných sponzorov alebo teda nejaké iné firmy ako sú firmy majiteľa klubu. Aj Trnava mala reklamu na Škoda Transportation, čo je samostatná akciovka a neviem kto ju vlastnil predtým ako ju kúpil Kellner, nemal aj tam nejaký podiel Póor? Niké spolupracuje so Slovanom dlhodobo, čo ja viem, vzťah pánov majiteľov a ich synov je nadštandardný, akurát teda raz sú na dresoch, inokedy len na reklamných banneroch na štadióne.

  1. Skvelý postreh, Martin. Je to model Erreà Diamantis. Nevedel som, že sú len katalógové, ale info boli také, že to má byť limitovaná edícia vďaka tomu, ako ich prispôsobili pre Moravce (nápisy, časová os pod číslami a pod.)

   Na mieru má byť tento rok ušité len Pohronie, kde si dizajn navrhol samotný klub.

 8. Mňa zaujalo, že Slovan ešte stále nespravil fotenie v nových dresoch. Na stránke aj pri zápasových zostavách stále staré dresy.

 9. Michalovce nové dresy… Tri roky starý model, aj keď stále z aktuálneho katalógu. Kde sú tie časy, keď si dresy naklikali v miTeame… aj teraz by mi k nim viac pasovali Estro 19.

 10. Najskor navrat k finale, v ktorom sme mali mierne modifikovane dresy (na rukave namiesto loga FL logo SC a v strede na hrudi text k zapasu)
  A dalej aktulne, dnes bol deadline na nahlasenie dresov do sutazi UEFA, takze zatial len tolko, ze ostavame v NIKE, niektore sady sa zmenili, ina zas ostala + meni sa aj font. Predstavenie bude tradicne pred sezonou, ktoru startujeme 8.7. prvym kvalifikacnym kolom UECL.

Pridaj komentár

Naspäť na začiatok