Fortuna liga 2014/2015

Aktualizované 10.8.2014 – nové dresy D. Stredy a Myjavy

V piatok 11.7. sa začal ďalší ročník našej najvyššej futbalovej ligy, ktorá od tejto sezóny nesie názov Fortuna liga. Na tejto stránke si môžete pozrieť všetky dostupné informácie o dresoch jednotlivých účastníkov, prípadne ak narazíte na nejaké nové, tak ich neváhajte spomenúť v komentároch. Prípravu stránky mi tento rok svojimi podrobnými komentármi veľmi uľahčil AndrejBB, rovnako by som chcel poďakovať aj connorovi, ktorý pravidelne informuje o zmenách oblečenia v trnavskom Spartaku.


SLOVAN BRATISLAVA
Majstrovský Slovan pokračuje v dresoch, ktoré predstavil pred dvomi rokmi a triumfoval v nich v našej navyššej súťaži v posledných dvoch sezónach. O dresoch vznikol v čase ich predstavenia rozsiahly článok, ktorý je stále k dispozícií. Na dresoch prekvapujúco chýba akákoľvek zmienka o 95. výročí klubu, pritom logo k tomutu jubileu bolo prítomné na dresoch vo finále Slovenského pohára 2014 a rovnako je aj stále v súčastnosti viditeľné na reklamných paneloch, inzercii v médiách či klubovom webe.

fl_slovan_uvod

fl_slovan_belasy

fl_slovan_brankar


AS TRENČÍN
Vicemajster zostáva aj naďalej verný americkej spoločnosti Nike. Trenčania budú nosiť v domácich stretnutiach rovnaké dresy ako počas vlaňajšieho ročníka, novinkou je ale farebná kombinácia určená pre zápasy vonku. Pod hradom Matúša Čáka sa opäť rozhodli pre netradičné farebné prevedenie a tentokrát dostala šancu čierna s ružovou. Ako som už spomenul aj v komentároch na stránkach Corgoň ligy, výber bielych a čiernych dresov je dosť nešťastný vzhľadom na farby dresov Myjavy, na Kopaniciach ale Trenčania nastúpia až v záverečnom jesennom kole – 29. novembra.

fl_trencin_uvod

fl_trencin_biely

fl_trencin_cierny


SPARTAK TRNAVA
Trnavčania zostávajú pri červeno-čiernych dresoch z minulej sezóny. Novinkou je ale font na menovkách a číslach, ktorý je oproti minulosti menej konzervatívny ale o to výraznejší. Zmenou prešli náhradné dresy, pri ktorých sa v Trnave rozhodli pre čisto-bielu verziu Campeon 13 a premiérovo sa v nich predstavili v domácej odvete Európskej ligy UEFA proti maltskému Hibernians.

fl_trnava_pruhovane

fl_trnava_pruhovane_cisla

fl_trnava_biely

fl_trnava_biele

fl_trnava_biele_detail

Trnava sa už predstavila aj v ďalších bielych dresoch. V odvetnom zápase proti Zestafoni si zverenci Juraja Jarábka obliekli biele dresy Adidas Tabela 14 doplnené červenými prúžkami, tie sa rovnako objavili aj na bielych trenírkach a štulpniach.

fl_trnava_uefa


MFK RUŽOMBEROK
Ružomberok zostáva pri nemeckom dodávateľovi Adidas. Liptáci tentokrát nesiahli po dizajne z aplikácie miTeam ale vybrali si katalógový model Toque 14. Ten majú doplnený čiernymi trenírkami a štulpňami s oranžovými pásikmi, ktoré sme mali možnosť vidieť na ružomberských futbalistoch už aj v minulej sezóne.

fl_ruzomberok_oranzovy


MFK KOŠICE
Aktuálny víťaz Slovenského pohára sa dohodol na spolupráci s nemeckým dodávateľom Jako, ktorý strieda americkú spoločnosť Nike. Košičania predstavili svoje nové dresy prostredníctvom Facebooku a premiérovo ich mali oblečené v stretnutí Superpohára proti bratislavskému Slovanu. Novinkou sú pruhované dresy, ktoré by mali byť určené pre stretnutia v európskych pohároch, či tomu tak skutočne bude uvidíme už počas najbližších dní. Pruhované dresy majú Košičania určené na zápasy v Európskej lige UEFA a po prvýkrát sa v nich predstavili v stretnutí proti Libercu.

fl_kosice_dresy

fl_kosice_kozak

fl_kosice_uefa

fl_kosice_zlty_1

fl_kosice_zlty_2

fl_kosice_zlty_3


FK SENICA
Na Záhorí sú dlhé roky verní dánskej spoločnosti Hummel, ktorá pre novú sezónu prichystala úplne novú kolekciu a tak sme sa dočkali zmien dresov aj pri senickom klube. Domáce dresy zostávajú v tradičnom pruhovanom prevedení a v katalógu spoločnosti Hummel ich je možné nájsť pod názvom Stay Authentic Striped. Ako náhradné by z dostupných fotografií mali Seničania používať bielo-čiernu verziu dresov Stay Authentic Mexico, ktoré by mali svoju zápasovú premiéru zažiť už v nasledujúcom kole na pôde Banskej Bystrice. Ako náhradné budú používať zverenci Pavla Hapala bielo-čierne dresy s dizajnovým označením Stay Authentic Poly a po prvýkrát sa v nich prestavili v zápase 2. kola Fortuna ligy na pôde Banskej Bystrice.

fl_senica_domaci

fl_senica_pruhovany

fl_senica_blazek

fl_senica_biely_hummel


SPARTAK MYJAVA
Myjavský Spartak zostáva podobne ako majstrovský Slovan tretí ročník po sebe pri rovnakých dresoch. Viac informácií o nich nájdete v tomto článku. Myjavčanov naďalej oblieka spoločnosť Uhlsport, ktorá bielo-čierne pruhované dresy zaradila do svojho katalógu aj pre roky 2014 a 2015, pričom k nim zatiaľ nepredstavila žiadnu alternatívu. V najnovšej ponuke nemeckého dodávateľa ale chýbajú žlté dresy, ktoré futbalisti Spartaku nosili v niektorých stretnutiach na trávnikoch súperov, či sa v nich predstavia aj v tejto sezóne by už mohlo napovedať najbližšie kolo, kde Myjava nastúpi v Podbrezovej a určite to objasní súboj na pôde Trenčína v závere augusta.

fl_myjava

Myjava sa v Podbrezovej predstavila vo svojich tradičných pruhovaných dresoch, opäť sa však ukázalo, že ešte viaceré mužstvá v našej najvyššej súťaži majú problém rozoznať pravý rukáv od ľavého, keďže logo Fortuna ligy mali niektorí myjavskí hráči umiestnené vľavo, iní zase pre zmenu vpravo…

fl_myjava_logo

Domáce bielo-čierne dresy zostali nezmenené, ale Myjava má nové náhradné. Sú opäť v žltej farbe, ale tentokrát kombinované s čiernou a futbalisti Spartaka sa v nich po prvýkrát predstavili v 5. kole na trávniku Zlatých Moraviec.

fl_myjava_zlty


DUKLA BANSKÁ BYSTRICA
V Banskej Bystrici sa zmena dresov vzhľadom na pretrvávajúce finančné problémy neočakávala a prekvapenie z minulej sezóny sa tentokrát nekonalo. Dukla sa aj v ročníku 2014/15 predstaví v dresoch s dizajnovým označním Tiro 13, ktoré majú pod Urpínom k dispozícií v červenej a modrej verzii. Na Duklu čaká 4.10. súboj v Senici, kde Bystričania nastupujú v bielych dresoch – pokiaľ by hrali v tých čo doteraz, bolo by tak už štvrtú sezónu v rade…

fl_bb_cerveny

fl_bb_brankar


MŠK ŽILINA
Napriek avizovaným zmenám budú hrať Žilinčania aj v tejto sezóne v dresoch Nike Revolution, ktoré už dva roky nie sú súčasťou katalógu amerického dodávateľa. Zmenou prešlo logo sponzora klubu, ktoré sa zjednodušilo na čierny nápis PRETO. Avizovaných zmien žilinských dresov sme sa dočkali v 2. kole, v ktorom MŠK nastúpil v domácom zápase proti Košiciam v dresoch s dizajnovým označením Park, ktoré strieda doterajšiu verziu Revolution. Aj na nových dresoch je upravené logo spoločnosti PRETO, ktoré je zjednodušené na čierny nápis. Podobnou úpravou pravdepodobne prešli aj náhradné zelené dresy, tie by sme mali vidieť v akcii v predposledný augustový deň v Dunajskej Strede.

fl_zilina_zlty_nike

fl_zilina_kosice


VION ZLATÉ MORAVCE
Zlaté Moravce ostávajú druhý rok po sebe verné španielskemu dodávateľovi Luanvi. V modrých dresoch z minulej sezóny sa predstavili v prvom kole na ihrisku Trnavy. ViOn sa zároveň postaral o jav, ktorý sme videli už aj v minulosti, logo najvyššej súťaže má aj po zmene partnera umiestnené na pravom rukáve, zatiaľ čo všetky zvyšné kluby ho správne umiestnili na ľavý.

fl_zmoravce_modry


DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
V Dunajskej Strede je rok 2014 plný zmien a výnimkou nie sú ani tradičné žlto-modré dresy. Tie sú síce naďalej v dizajne Estro od nemeckej spoločnosti Adidas, ale futbalisti zo Žitného ostrova na nich majú okrem nového loga súťaže aj nové logo klubu, v ktorom už namiesto skratky FK figurujú písmená FC a zmenou prešla aj lopta v pravej dolnej časti, ktorá je žlto-modrá. Hráči DAC budú navyše robiť v sezóne reklamu projektu Kukkonia, ktorého cieľom je ochrana prírody a rozvoj regiónu Žitného ostrova. Očakáva sa aj zmena, prípadne úprava náhradných dresov.

fl_ds_zlty_foto

fl_ds_zlty

fl_ds_nove_logo

V nových náhradných dresoch sa zverenci Mikuláša Radványiho predstavili v 5. kole na trávniku Senice.

fl_ds_biely


ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ
Nováčik z Podbrezovej sa predstavil vo svojom premiérovom zápase na pôde bratislavského Slovana v dresoch s dizajnovým označením Adidas Tabela 11, ktoré sú stále súčasťou katalógu spoločnosti Adidas pre americký trh. Podbrezová mala v minulej sezóne oblečenie vytvorené v aplikácií MiTeam a naďalej z neho používa tmavočervené trenírky a štulpne doplnené šedými prúžkami. V príprave sa futbalisti ŽP Šport predstavili aj v krikľavých zelených dresoch, ktoré by mohli byť náhradnými. Vzhľadom na to, že Podbrezová už ale túto sadu používala v minulosti by ma osobne neprekvapila v priebehu sezóny zmena…

fl_podbrezova_uvod

fl_podbrezova_bordovy

fl_podbrezova_zeleny

A očakávaná zmena aj prišla v 4. kole, kedy sa Podbrezová proti Banskej Bystrici predstavila v nových tmavočervených dresoch vytvorených v aplikácií miTeam.

fl_podbrezova_miteam

Zdroje fotografií: facebook.com, TASR, SITA, profutbal.sk a webové stránky klubov.

124 komentárov k príspevku “Fortuna liga 2014/2015

 1. Inak musím povedať, že čo sa týka dresov v českej lige, tak tam je to prevedenie aj informovanie u väčšiny klubov na oveľa vyššej úrovni ako u nás. Kluby majú dresy od známych značiek, vždy aktuálne, menia ich každú sezónu alebo dve (hovorím o Synot lige, nie nižších) a u žiadneho som nevidel problém s umiestnením loga ligy na pravom ramene, kde by malo byť. Navyše samotné logo je oproti nášmu oveľa krajšie. No aj s týmto sa u nás máme čo učiť.

  1. No keď som videl zápas Slovácko – Slavia alebo dresy Jablonca, tak to musím zmeniť a tie české dresy zase až také úžasné nie sú.

 2. Niekto tu písal, že tie čisto biele dresy Trnavy, aj s bielym trojuholníkom, sú niečim výnimočné, ale naozaj nie sú. Chytá v nich napríklad brankár Bohemians Praha:

  1. No to nie je celkom pravda. Tento rok má dosť tímov nové dresy. A zase to nie je také ľahké nájsť na nete keď veľa tých klubov nemá ani poriadne web stránky, ani FB.

   1. v druhej lige západ by som možno vedel trošku pomôcť nakoľko pracovne som na každom domácom a niekedy aj na vonkajšom zápase juniorky čiže by som možno mohol poskytnúť fotky s týchto zápasov. Mimochodom naša juniorka ma nové dresy.

 3. Toto sú asi tie spomínané nové dresy ViOnu, podľa mňa budú slúžiť len na prípravné zápasy, ako to bolo aj pri dresoch Legea.

  1. Díky Andrej, jedným očkom som stihol odsledovať prvé jarné kolo. Dunajská nahodila žlté štulpne, najväčší fail Senica, ktorá si do Ružomberka zobrala červeno-modré dresy (pritom majú biele…), palec hore rozhodcovi, ktorí ich tak nepustil a nariadil im prezliecť staré ružomberské Umbro dresy, v BB hral Ružomberok oranžový proti červeným a nebolo to najlepšie na rozoznávanie mužstiev… Inak Dukla s tým logom šachuje už asi 10 rokov, viem že nie sú peniaze ale túto sezónu špecialita = odlišné znaky na dresoch, dobre to vidno aj tu – Snitka (21) staré logo so žltým nápisom Dukla, Vajda (27) nové logo s bielym nápisom… bieda :-/

   1. OK, tak podľa informácií Športu Seničanov vykradli… ale aj tak mohli kontaktovať Ružomberčanov, aby im v takejto situácií pomohli a hrali doma v bielom….

   2. Tak Senica už hrala s Ružomberkom aj v domácich dresoch, keď mal Ružombero oranžové a vtedy to nevadilo. Navyše Ružomberok hrá doma raz v bielom, potom oranžovom.

    To s logami Dukly som si všimol a neviem či sa to dá zhadzovať na peniaze, však im môže byť jedno aké logo tam nažehlia. Ale na brankárskych dresoch sa už dávno používa nové.

 4. Dukla prvýkrát od sezóny 08/09 s bielymi trenírkami pri inom ako bielom drese, Prečo v Košiciach nehrajú v červených dresoch netuším.

 5. Senica už ukradnuté biele dresy dokúpila, dnes v BB v bielom, ale Ružomberok si naďalej nedá povedať že oranžoví proti červeným jednoducho nevidno dobre – v Moravciach v požičaných dresoch, to čo v našej lige nebolo dlhé roky sa stalo túto jar už dvakrát…

  1. Prečo niekto kradne dresy? 😀 A tomu Ružomberku a ani Trnave nerozumiem, prečo si proste neurčia tie dresy, ktorý je aký a Ružomberok nezavolá k súperom, že v čom idú hrať.

 6. Dnes som na 10 min zapol finále pohára a dobrý rozdiel v prístupe k dresom…

  Trenčín bez loga Fortuna ligy na rukáve (čo je správne, lebo hrajú Slovnaft cup) a dokonca na hrudi ešte nápis o finále pohára, dátum a logá obidvoch klubov – takto to má vyzerať!

  Senica – pridané reklamy na tento jeden zápas, čo je OK, ale niektorí hráči mali na rukáve aj logo Fortuna ligy, iní zase nie, ale čo je lepšie – niektorí pre istotu nemali ani klubový znak… zase ako v horskej lige 😀

 7. Síce žiadna novinka, ale len tak do diskusie (snáď sa niekto pridá). Nemyslíte si, že by bolo lepšie keby naše top kluby (Žilina a Slovan) mali iných dodávateľov dresov? Povedzme Kappa, Joma, Umbro alebo Macron? Lebo vezmite si taký Slovan. 3 sezóny v rovnakej sade dresov. V Adidase už aj zabudli, že také kedysi robili. Žilina niečo podobne donedávna s Nike. Navyše si z katalógu prakticky nemá z čoho vyberať, keďže žlto-zelenú kombináciu použilo NIke naposledy v katalógu po MS 2010. Myslím si, že vyššie spomenuté značky sú stále zárukou kvality a zároveň by bola väčšia šanca, že naše kluby by od nich dostali originálne dresy. Títo výrobcovia síce majú jeden-dva strihy, ktoré používajú na všetky kluby, ale každému spravia farby na mieru, pokiaľ je to nutné.

  1. skor by to chcelo zodpovednejsie osoby vo vedeni klubov, lebo nemyslim si, ze pre sponzora ako je adidas, nike je problem vytvorit dresy na mieru podla poziadavky, vid zahranicne kluby, alebo hokejova repre

 8. To čo sa tu písalo už pred rokom sa potvrdilo:

  ŠK Slovan Bratislava bude vstupovať do novej sezóny 2015/2016 s úplne novou unikátnou kolekciou dresov od spoločnosti adidas. Dizajn dresov bol navrhnutý s dôrazom na klubové tradície v kombinácii s modernými dynamickými prvkami.

   1. tipujem, ze cena zan bude zase vysoka…v zahranici sa da kupit terajsi do 20 dolarov, na slovensku si pytaju pre istotu 70e

   2. To zase nie je úplne pravda. V Anglicku nový originálny dres za menej ako 50 libier nekúpiš a niekde sú tie ceny aj vyššie. Ale potom dosť veľa klubov predáva aj originálne repliky, ktoré stoja tak okolo 40€ a jediný rozdiel oproti originálnym dresom je, že nie sú z tých super špeciálnych materiálov, inak vyzerajú rovnako.

  1. Záleží aj na tom, kto bol partnerom tej akcie… v 2011-om podpísali zmluvu s Nike na 3 roky, ale tá už vypršala pred touto sezónou, netuším či a akú majú teraz… ak by šli ale cestou MiTeam-u tak by to určite nebolo na škodu…

   1. Hlavnymi partnermi su AS Trencin a Slovenske elektrarne o Adidase sa nic nepisalo. Kazdopadne si nemyslim ze treba ist silou-mocou cestou miTeamu. Adidas ma kazdy rok v katalogu par peknych kuskov, ktore by aj teraz mohol Trencin vyuzit.

    Ale dufal som, ze s Nike budu mat ten kockovany dres 🙁

   1. Tak ten je asi len v jednom katalógovom a inak len na originálnych dresoch. Je dosť možné, že ho bude mať Slovan.

    Ale aj tak je pekné, že DAC šiel zase po najnovšom katalógu. Som zvedavý či aj Spartak pôjde, keďže ten dres je dosť podobný oproti minuloročnému.

   2. Ale tento štýl sa mi oproti minulému roku páči viac. Ak Dukla zostane pri Adidase, mohla by ho zobrať. Už dlho sme nemali bielo-červené dresy. Naposledy snáď ešte v 90. rokoch alebo na prelome tisícročí.

 9. Už som sa tešil, že Slovan predstavil nové dresy, ale ide len o nový projekt Bmyteam, v ktorom fanúšikovia, ktorí si zakúpia klubovú kartu môžu dostať svoju alebo niekoho známeho fotku na čísla dresov hráčov Slovanu.

  http://tinyurl.com/nf37lhb

  1. to je, ak sa nemylim minulorocny model, aj ked pruhy by nemali byt cele….trencin by kludne mohol mat aj 3 sady, to iste aj trnava a slovan by mal mat urcite, lebo belasa a fialova bola hrozne riesenie

   1. andrej, ten biely pouzili snad raz a ta tmavomodra je skor tmavofialova, aj ked nazivo som ju nevidel a musis uznat, ze na slovensku ligu to nie je zrovna vhodna kombinacia, ak nemaju 3. sadu s nejakou inou farebnou kombinaciou a pripady ked hraju proti nitre hovoria same za seba

   2. Minulý rok proti Nitre nehrali a ešte minimálne rok nebudú. Ja naozaj nevidím problém, keď hrá belasá Nitra proti tmavomodrému Slovanu. Určite sa to rozoznáva ľahšie ako keby hral Slovan v bielom. Navyše práve v Nitre v jej poslednej sezóne v lige hral Slovan v bielom, keď Nitra mala vtedy tmavšie modré dresy. A bez ohľadu na to, koľkokrát ich použil, mal aj tri sady. Rovnako aj Dukla mala tri sady, aj keď v bielej hrala len v Senici.

    Ale možno Slovan prekvapí a bude mať druhý dres červený, ako v sezóne 07/08 alebo bordový ako v sezóne 09/10.

    Každopádne, keďže nemôžem dať viac ako jeden odkaz do komentára, tak si pozri aj nižšie posledné 3 zápasy Slovana s Nitrou. Ja nevidím žiadny problém.

   3. zrovna si dal odkaz, kde maju biele proti tmavym, ja hovorim, ze biela a belasa nie je moc stastna volba a v slovenskom pohari sa mozu stretnut s muzstvami, co maju tiez belase dresy je ich pomerne dost

   4. Hneď prvý obrázok máš, tmavomodré proti belasým, aj keď Nitra je tmavá a Slovan belasý. Som si istý, že ak Slovan narazí v pohári na iný belasý klub, tak budú mať pripravenú alternatívu. Ale keďže žiadny belasý klub v lige nie je, je im zbytočné robiť celú sadu kvôli možnému súperovi v pohári/Európe, ktorého ani nemusia dostať. A nová sada dresov ešte nebola predstavená a nikde sa nepíše ani o tom, v akej farbe by mali byť druhé dresy, takže sa nechajme prekvapiť.

   5. je to moj osobny nazor a pocit, ze by mohli mat konecne nejake ine hostovske, tak isto sa mi nepaci, ked chelsea a everton maju nahradne dresy cierne

   6. ak by ten vinovy mal biele kratase, tak ano a ako slovanista by som chcel uz zmenu a popravde aj na repre dresoch mi chyba cervena a aj zilina by mohla mat hostovske ine, ako cele zelene

 10. A ešte by ma zaujímalo, v čom bude hrať Skalica, pretože v 2. lige kombinovali raz Nike, raz Adidas. V Fortuna lige to tak snáď nebude.

  1. Poznáme, poznáme, parádna stránka a super, že pribudli aj slovenské kluby! Ale napr. Trenčín nemal v minulej sezóne čierno-červené dresy, ale čierno-ružové, takže kde-tu aj chybička.

 11. Nechceš spraviť článok už aj pre novú sezónu? DAC aj Žilinu už máš, onedlho bude aj Trenčín a predpokladám, že sa čoskoro pridajú aj ďalšie kluby.

  Tu je celý dres DACu spredu aj zozadu.

   1. No to staré skalické bolo dosť amatérske, ale toto nevidím ako krok vpred. Buď mali nechať vežičku alebo dvojkríž, ale nie oboje. A tak isto zmeniť font a dať preč loptu.

 12. A predsa len aj niečo k dresom. Slovan dnes nastúpil v EL v nových (pravdepodobne) tretích dresoch. Je to rovnaký typ ako sú súčasné druhá dresy Trnavy, akurát detaily a pásiky nie sú biele, ale pokiaľ dobre vidím, tak čierne. Na dresoch očividne (bohužiaľ) zostáva Niké.

  http://tinyurl.com/pneoebz

   1. Niekde som čítal, že im túto sezónu zmluva s Niké končí a ani tak nejde o to, akého by som chcel, ale Niké vyzerá na dresoch Slovanu otrasne. Ale zase to ich nevýrazné logo na oranžovom pozadí by vyzeralo otrasne na každom drese.

  1. Ako som napísal o príspevok vyššie, som si na 99% istý, že to sú tretie dresy, keďže čoskoro má byť oficiálne predstavenie nových dresov a pochybujem, že by ich takto ukazovali dopredu.

   Každopádne sa opravujem, detaily sú modré, nie čierne a zaujalo ma spracovanie loga Niké.

 13. Trnava po vzore Slovana s fotkami fanúšikov na dresoch. Pričom nové dresy budú rovnaké ako má DAC len červeno-čierne. Len dúfam, že už keď na tých číslach majú logo klubu, tak v zápasovej verzii z neho daju preč to biele pozadie.

  Inak si myslím, že zvolili lepší font ako Slovan.

  http://spartak.sk/fcst.php?clanok=5951

  1. A update k Trnave, na dresoch už nie je Škoda, ale opäť ZOS a údajne majú mať premiéru až proti Marseille, tak ktovie či budú hrať dovtedy v starých alebo v týchto, len s inými číslami.

 14. Síce to nie je najkvalitnejšia fotka, ale vidno na nej nové dresy Trenčína:

  http://tinyurl.com/qxujx2k

  Ten čierny je jasný Adidas Tiro 15, ale biely som si nie istý. Môže byť cez miTeam, ale podobá sa aj na Adidas Volzo 15, ale v takej kombinácii som ho v katalógu nenašiel.

 15. Zaujímavé je, že v sezóne 15/16 bude Adidas obliekať až 7 alebo 8 (neviem pri čom skončí Skalica) klubov našej ligy. A z historického hľadiska z klubov, ktoré sú momentálne v lige už neobliekal len Senicu.

 16. Košice pravdepodobne v novej sezóne doma v tomto. Ostatné dresy pravdepodobne zostanú z minulej sezóny.

   1. No zase oveľa viac tam nevidno. Najskôr som si nevšimol ani sponzora na dresoch, mohli si to tam dať inou farbou.

 17. A podľa očakávaní Senica dresy nemenila (bože, nech už skončia s tým blbým Hummelom, rovnako ako Myjava s Uhlsportom).

Pridaj komentár

Naspäť na začiatok