Dresy AS Trenčín pre jarnú časť 2020/2021

2020/2021 Fortuna liga Macron
Autor: Myso

Dvojnásobný slovenský majster AS Trenčín dnes pri príležitosti predstavenia nového klubového znaku ukázal aj dvojicu dresov pre jarnú časť aktuálnej sezóny. Futbalistov spod hradu Matúša Čáka uvidíme v roku 2021 v oblečení z dielne talianskej spoločnosti Macron.

Hlavnou témou tlačovej konferencie bolo nové logo trenčianskeho klubu. To podľa slov generálneho manažéra Róberta Rybníčka reprezentuje futbal v meste naprieč históriou a prepája všetky športy, ktoré dnes značka AS združuje: „Chceme byť naďalej silnou a úspešnou lokálnou značkou, ktorá spája fanúšikov z nášho mesta a nášho kraja. Najsilnejším menovateľom tohto regiónu je znak ‘T’.” Autorom loga je slovenský typograf Ondrej Jób.

Spolu s novým klubovým znakom sme spoznali aj nové dresy, ako aj nového dodávateľa. Držiteľ slovenského double z rokov 2015 a 2016 bude minimálne najbližšie štyri roky spolupracovať s talianskou značkou Macron. Tá mu na úvod pripravila dvojicu dresov v tradičných farbách – bielej a červenej. Dresy z aktuálneho katalógu sú pokryté textúrou s diagonálnymi pruhmi. Jednoduchý dizajn modelu označovaného ako “Kimah” oživujú farebné kontrasty v okolí výstrihu a na začiatkoch rukávov. Partnerom klubu zostáva naďalej stávková spoločnosť Orion Tip.

Po neúplnej jesennej časti našej Fortuna ligy patrí zverencom belgického trénera Stijna Vrevena deviata priečka, keď nazbierali v 18 stretnutiach 18 bodov. Prvý zápas jarnej časti je pre hráčov AS naplánovaný na 13. februára 2021, kedy sa ešte pravdepodobne v Žiline stretnú s Dunajskou Stredou. Na vynovený štadión na Sihoti by sa mali trenčianski futbalisti vrátiť od marca.

📸 TASR, fanshop.astrencin.sk

8 komentárov k príspevku “Dresy AS Trenčín pre jarnú časť 2020/2021

  1. Ak sa udržia v lige, tak hádam od leta dostanú originálne, nie katalógové dresy. Inak to logo sa mi veľmi nepáči. Myšlienka dobrá, ale prevedenie tak na pol cesty.

  2. Logo kritizujú viacerí, že čistá kópia Juventusu. Mňa to tiež hneď napadlo…

    Ktorý je to prosím ťa model? Doplním to do článku. Ďakujem.

    1. Tak momentálne sú vzormi pre väčšinu klubov buď Juventus alebo City. Ja nie som úplne fanúšikom toho Juventusu, ale zase netvárme sa, že nikto iný nemôže mať teraz také logo. Určite je to menšia kópia loga Juventusu ako logo Mladej Boleslavi 😀

      Mohli by sa aj ďalšie ligové kluby inšpirovať a konečne sa niekam posunúť s logami.

Pridaj komentár

Naspäť na začiatok